Monday, May 19, 2014

SFIMG - International Business Affiliate Nutikas viis SFI

International Business Partner läbimõeldult SFI - SFIMG
Neile, kes otsivad ärivõimalusi Internetis ja tahavad paremat elu , on kõrge moraal , kuid ei ole kapitali , võite sisse logida partneriks saada firma nagu SFI .
See äri nõuab ainult vähemalt viis tundi nädalas oma aeg edasi liikudainternet. Ma olen kindel, et oma aega internetis liikuda rohkem kui viis tundi nädalas. See tähendab , et teil on juba kvalifitseerunud ära võimaluse helge tulevik koosSFI
 Registreeri ennast > Täitke kõik ülesanded > uuendama EA > tutvustada sõber EA > Retirement ( see on kõik , mida vaja teha ! ) .
Ilma uuendate EA oma jõupingutused asjata . Kuna kõik boonusestEA Jätate teie upline üle , kes on jõudnud EA .
Kui olete registreerunud SFI Mida teha ? Kui sa oled lihtsalt veel kompamine nuputada , kuidas töötadaSFI . Pakun , et oleks lihtsam täita perterjemahan LOUNCHPAD ™ keel on lõbus kanda CRHOME GOOGLE saate installida siin .
Ilma palju proloog ma kohe teile juhend , mis võib sind paremini mõista , kuidas juhtida SFI .
 1 . Kontrolli tase või positsiooniSFI -> On 3 taset või positsioone SFI . Kui olete registreerunud te " ei kuuluSFI Level" , on esimene Affiliated (A) Kui VP 600 VP , teine ​​onExecutive Affiliate (EA)summa võrra, mida Versa VP 1500 ja kolmas on Team Leader (TL ) 3000 VP . Igal tasandil on plussid ja kerugianya võrra. Kontrollida oma asukohta , kus te näete seda üleval paremas nurgas iga kord, kui sisse logida SFI .
 2 . Kunagi pool - pool -> Kui sa oled juba registreerunudSFI ei tohiks kunagi teha seda pool pooleks , sest see paneb sind lihtsalt aja raiskamine , kuid antud juhul ma oleks teid tõsisemalttöötab stabiilne ja SFI . Kuluta paar tundi oma aega , ja te tunnete seda lähiajal .
 3 . OleEA alustada saavad tulu SFI -> Teil on vaja ainult üks samm , et alustada saada tulemusi SFI . Kui olete saanudExecutive Affiliate teile kasu . Millised on eelised ? Ära sa saadboonust osakaal 30-60 % ni liinide , elektriliinide või müüdavad tooted, teie või teie downline . Mida teha ? Esimene samm on minnaHome menüü -> My To - Do List -> kliki ükshaaval punkt on " tegevus algas - " jaokstärn (*) ilus roheline logo nuppu üleval paremas nurgas (V). Teine samm liigub Tulipunktidele menu -> kliki täpidLaunchpad ™ kõikjal ei ole küsimus , mida vaja vastata , ärge kartke vastata, sest kui vastus on vale , siis palutakse korrata oma vastus õige vastus . Kolmas samm Klick juhib INTERMEDIATE MEETMED konkreetseltpunktide Panna bännerid TripleClicks isiklik veebisait või blogi, " Kui sul ei ole veeldomeeni / blog pakun luua blogspot ei tehtud WordPress sest see ei ole kooskõlas TripleClicks ja Kui sul on jubablogi , siis ainult pärast klõpsate punkte juttu Vali mõni TripleClicks banner lehekülje valida eelistatud banner kopeerida HTML kood oma blogis banner -> tagasi vaadata esiteks banner -> kasti kirjutaURL raamat URL aadress -> klõpsake Saada . nii siis EA .
 4 . OleTeam Leader Strong aktiivsus Standart -> Nii Team Leader ei peaks pimesiedendamine või otsib Downline . Proovigetavaliselt vaid koos täiskasvanud strateegia , sest see , kuidas me ei kahjusta meie aega. Kuidas ? piisav, et teha 5 oma downline saadaEA iga kuu siis on TL ( rühmajuht ) Minimaalne sissetulek $ 100 per kuu , ilma et Te ei pea võtma meetmeid , ( mitte lihtne ... ;) ), kuid pidage meeles, sa pead meeles SVP kottidesse 10 kuus, nii saad ikka see . Kui soovite rohkem oma downline teenivad rohkem kui 5 inimest , kes saavad EA .
 5 . * Ole üks Lazy Aga Smart -> See on lause , mis on hüperboolne mind ületada tõelist sind maha kõik, mis sind tootlikumaks. Kuidas Trikk on leida alla oma downline kasutades oma Gateway ja näete siin .
Suuna oma downline või võimalikele ostjatele teie tootelink gateway.Selanjutnya andis downline on sama nagu minu EA meberi briifing täna . Ma eelistaks , kui meie sõbrad või sugulased üleandmine saab , sest see on lihtsam juhtida . Kui teil on veebileht või blogi gateway paned õigesse asendisse nii , et teil on palju viiteid .
Samuti juhendab teid , loodetavasti sa rohkem otsustanud liituda SFI . Mitte liituda? palun liitu.
SFI Clickbucks
On üks viis , et tehtud SFI parandada oma peamise sissetuleku . Mis ClickBucks siis lihtsam säilitada oma positsiooni kas EA või BTL ilma sa raha või osta tooteid SFI . ClikBucks väga lihtne kasutada, sest see on tehtud võimalikult lihtsaks ning programm on juba kõigis riikides , välja arvatud Indoneesia .
Kuidas Clickbucks :
Sa lihtsalt reklaamida ClickBucks Gateway veebilehekülg saada uus affiliater . Sa teenid $ 1 $ 4 iga registreerija Full Access Affiliate ( affiliater tuleb kinnitada SFI ) .
Summa oma komisjonitasu sõltub taotleja tegevuse pärast ta saabus SFI . Võite teenidaminimaalne komisjonitasu $ 1 iga registreerija . Aga kui see läheb petma registreerides see programm ei võimalda teil selle jälle selga , aka oma musta nimekirja . Miks see nii on? ilmselt , sest sa registreerima , et oleks võimalik saadavahendustasu (see on asi, mida ma ei soovita ) . Saad 1 SVP $ 2 on ära tasunud. Päris õige ... Kujutage ette, teil ei ole vaja osta asju lihtsalt saada 10 punkti, SVP , Kui teil õnnestub 10-20 taotlejatele igal juhul minimaalse arvestusliku pendapatnnya 1 $. 'S Mitte ainult, et te ka on õigus saada ka boonust ülaliin CV (komisjoni maht), 50 % kogusummast saate.
Kuidas näeme ClickBucks tulemusi?
Võite kasutada link http://www.sfi4.com/11355467/CB

SFI Gateway
SFI on värav või värav sel juhul onlink , mida kasutatakse , et otsida või link downline toodete müük SFI meie nimel . Näiteks antud juhul on mulvärav, mis on andnud SFI : http://www.sfi4.com/11355467 ja kui inimesed avage link ja nad kirjutavad siis inimene muutub meie downline .
See pole mitte ainult väga palju üldsevariant kujulgateway võib olla tekst või bänner, Flyers jne . võite
saada Aids sektsioonis lingid Marketing http://www.sfimg.com/Resources/Marketing/MarketingAids.sfi
Kui olete registreerunud SFI siis saadlink ja saab kasutada oma tarbeks hiljem. Kui te pole veel registreerunud , nüüd sisse logida .

Secret edu võti SFI

    Secret Key saada jõukas SFI :
1 . FOCUS : Keskendu oma valikuSFI Comp Plan (vali üks või rohkem - valida 12 eri viise, kuidas teha raha ) .
2 . BE EA : EA uuendada võimalikult kiiresti ) ostmise või müüa tooteid SFI .
3 . AFFILIATESS SPONSOR : Sponsor oma tütarettevõtete SFI ( SFI 's Network EyeEarn lihtne - sul uus partner ja raha ! )
4 . ILM EA BE YOUR HELP: Aidake oma tütarettevõtete EA ja töörühmade juhid (Ainult Teie abiga saabPSA 5 Team Leader) .
5 . Ütlesaladus sõpradele!

<http://www.sfippa.com/14202850/real> Loe edasi

No comments:

Post a Comment