Monday, May 19, 2014

SFIMG - Mezinárodní podnikání Affiliate chytrý způsob, jak se SFI

International Business Partner v inteligentním způsobem s SFI - SFIMG
Pro ty z vás, kteří hledají obchodní příležitosti na internetu a chtějí lepší život , mají vysokou morálku , ale nemají kapitál , můžete se zaregistrovat , aby se stalpobočkou společnosti jako SFI .
Tento obchod vyžaduje jen minimálně pět hodin týdně svého času se pohybovat na internetu . Jsem si jistý, že váš čas na internetu pohybovat více než pět hodin týdně . To znamená, že jste se již kvalifikovali využít příležitost mít světlou budoucnost s SFI
 Zaregistrujte se > Dokonči všechny úkoly > přejít na EA > zavést přítele EA > důchodu ( to je vše, co potřebujete udělat ! ) .
Bez přechodu na EA vaše úsilí bude marné . Protože všechny bonusu v rámci EA budete míjet vaše upline výše, kteří dosáhli EA .
Pokud jste se zapsal do SFI , co byste měli dělat ? Pokud jste právě ještě tápal přijít na to, jak pracovat s SFI . Navrhuji , aby bylo snadnější vyplnit perterjemahan jazyk LOUNCHPAD ™ bude legrace nosit CRHOME GOOGLE můžete nainstalovat zde .
Bez velké prologu jsem okamžitě vám průvodce, který může udělat lépe pochopit, jak spustit SFI .
 1. . Zkontrolujte stav nebo postavení na SFI - > K dispozici jsou 3 úrovně nebo pozice v SFI . Pokud jste se zaregistrovali jste " nejsou zahrnuty do SFI úrovni " , jeprvní Přidružené ( A) PokudVP 600 VP , druhá jevýkonný affiliate ( EA )množství bodů, které Versa VP v roce 1500 , atřetí jeTeam Leader ( TL ) 3000 VP . V každé úrovni existují výhody a kerugianya , resp . Chcete-li zkontrolovat svou pozici , kde si ho můžete vidět v pravém horním rohu při každém přihlášení do SFI .
 2 . Nikdy napůl - polovina - > Pokud jste již zapsáni v SFI by nikdy neudělal to půl na půl , protože vám bude jen ztráta času , ale v tomto případě bych vám brát vážněji vchodu stabilní a SFI . Strávit několik hodin svého času , a budete se cítit ho v blízké budoucnosti .
 3 . BuďteEA začít přijímat příjmy z SFI - > jste , stačí ještě jeden krok k zahájení získání výsledků z SFI . Pokud jste se stalivýkonný affiliate budete těžit . Jaké jsou výhody ? Výhodou získáte bonus podíl 30-60 % na Downline , rozvody elektrické energie a výrobků prodávaných vás nebo vaše downline . Co byste měli udělat ? Prvním krokem je jít do nabídky Home - > Můj To - Do List - > klikněte na jeden po druhém místě je " AKCE ZAČÍT - " prohvězdička ( * ) docela zelené logo klikněte na pravý horní roh ( V ) . V druhém kroku se přesune do nabídky Hot Spoty - > klikněte na tečky v příručním panelu ™ v každém bodě není pochyb o tom , co potřebujete odpověď, neváhejte odpovědět, protože v případě, že odpověď je špatně , budete vyzváni k opakování svou odpověď na správnou odpověď . Třetí krok : Klikněte body Intermediate AKCE konkrétně na " K tomu, aby Bannery TripleClicks osobní webové stránky nebo blog , ' Pokud ještě nemáte domény / blog Navrhuji vytvořit blogspot není vyrobený v wordpress , protože není kompatibilní s TripleClicks , a body Pokud již máte blog, pak jen po klepnutí na body uvedené v popisu vyberte si jakékoliv TripleClicks banner na této stránce Vyberte preferovaný banner zkopírujte HTML kód na svůj blog banner - > znovu zobrazit první místo banner - > do pole zadejte adresu URL v knize vaše url adresy - > klikněte na tlačítko Odeslat . takže budete mít EA .
 4 . BuďteTeam Leader Silný činnost Standart - > Tak Team Leader by neměl slepě v propagaci nebo hledají spodní linii . Služeb, ale obvykle se zralým strategie , protože tímto způsobem se to poškozují čas. Jak ? natolik, aby 5 vaší downline státEA každý měsíc pak budete TL ( Team Leader) Minimální zisk 100 dolarů měsíčně , aniž byste museli provádět žádnou akci , ( není snadné ... ;) ), ale mějte na paměti, budete mít na SVP pytlování 10 za měsíc , takže můžete stále získat. Pokud budete chtít více o vaší downline vydělávat více než 5 lidí , kteří se stanou EA .
 5 . * Být One Lazy Ale chytrý - > To jevěta , která je hyperbolická mě překlenout skutečné já za všechno, aby se vám více produktivní . Jak mohu trik je najít pod sestupné pomocí bránu a můžete vidět zde .
Ukažte downline nebo potenciální kupce vašeho výrobku v odkazu gateway.Selanjutnya informoval downline budestejný jako můj EA meberi briefingu dnes . Byl bych raději, kdyby mohou být vyrobeny naši přátelé a příbuzní pro doporučení , protože je snazší řídit . Pokud máte webové stránky nebo blog bránu umístit do správné polohy tak , že můžete mít spoustu doporučení .
Stejně tak , aby vás , doufejme, že jste více odhodláni vstoupit SFI . Není se připojit ? zaregistrujte .
SFI Clickbucks
Je jedním ze způsobů , které provádí SFI zlepšit svůj hlavní příjem . S ClickBucks budete mít snazší udržet svou pozici buď EA nebo BTL , aniž byste utrácet peníze , nebo nákupu produktů z SFI . ClikBucks velmi snadné použití , protože to je tak jednoduché, jak je to možné , aprogram je již ve všech jiných zemí než z Indonésie .
Jak Clickbucks :
Stačí inzerovat ClickBucks brána stránky získat nové affiliater . Budete vydělat $ 1 do $ 4 pro každý žadatel o registraci Full Access affiliate ( affiliater musí být potvrzena SFI ) .
Výše Vaší provize je závislá na činnosti žadatele poté, co obdržel v SFI . Můžete získat minimální provizi ve výši $ 1 pro každou registraci . Ale jestli to bude podvádět registrací tento program vám nedovolí , aby ji znovu nosit , aka vaší černé listině . Proč je to tak ? pravděpodobně proto, že se zaregistrujete , aby mohli získat provizi ( to jevěc, kterou jsem nedoporučuji ) . Získáte 1 SVP za $ 2 se vyplatila . Zcela správně ... Představte si, že nemusíte kupovat věci jen proto, aby si 10 bodů SVP , Pokud se vám podaří získat 10 až 20 žadatele, každý , pokud je minimální vypočtená pendapatnnya 1 dolar. " Není jen to, že i vy také nárok na bonus ve výši upline CV ( Komise objem) 50 % z celkové částky , kterou obdržíte .
Jak vidíme výsledky ClickBucks ?
Můžete použít odkaz http://www.sfi4.com/11355467/CB

SFI Brána
SFI jebrána nebo brána v tomto případě jeodkaz, který se používá k vyhledávání nebo odkaz Downline pro prodej produktů SFI naším jménem . Například v tomto případě mám bránu , která byla dána SFI : http://www.sfi4.com/11355467 a když lidé otevřete odkaz a podepsat pakčlověk stane naším downline .
Nejen, že je to velmi vůbec variantní podobě brány může být text nebo banner , Flyers atd. . Můžete
získat část na odkazy Marketing http://www.sfimg.com/Resources/Marketing/MarketingAids.sfi pomůcky
Pokud jste se zapsal do SFI pak dostanete na odkaz a můžete použít pro své vlastní účely později . Pokud jste se zaregistrovali , registrovat .

Secret klíč k úspěchu v SFI

    Secret Key se stát Prosperující s SFI :
1. . FOCUS : Zaměřte se na vaší volbě SFI Comp plán ( vyberte jednu nebo více - výběr z 12 různých způsobů, jak vydělat peníze ) .
2 . BE EA : EA upgradovat co nejdříve ) na základě nákupu nebo prodeji výrobků SFI .
3 . AFFILIATESS SPONZOR : ( ! SFI " s Network EyeEarn snadné - jste dostali novou pobočku a peníze ) Sponzor své pobočky do SFI
4 . ILM EA BE YOUR HELP : Pomozte své pobočky na EA a týmu vedoucích ( pouze s vaší pomocí může býtPSA 5 Team Leader) .
5 . Řekněme, že tajemství svým přátelům !

<http://www.sfippa.com/14202850/real> Přečtěte si více

No comments:

Post a Comment