Monday, May 19, 2014

SFIMG - بین المللی کسب و کار وابسته راه های هوشمند با SFI


شریک کسب و کار بین المللی را به یک روش هوشمند با SFI - SFIMG
برای کسانی از شما که به دنبال فرصت های کسب و کار در اینترنت و می خواهید یک زندگی بهتر ، و روحیه بالا ، اما پایتخت را نداشته باشند، شما می توانید ثبت نام برای تبدیل شدن به وابسته به یک شرکت مانند SFI .
این کسب و کار نیاز به حداقل پنج ساعت در هفته از وقت خود را به حرکت در اینترنت. من مطمئن هستم که زمان خود را در اینترنت به حرکت می کند بیش از پنج ساعت در هفته است. این بدان معنی است که شما در حال حاضر واجد شرایط را به استفاده از این فرصت را به داشتن آینده ای روشن با SFI
 ثبت نام خود را > کامل تمام کارهای > ارتقاء به EA > معرفی یک دوست به EA > بازنشستگی ( که همه شما باید انجام دهید ! ) .
بدون ارتقاء به EA تلاش شما بیهوده است . از آنجا که همه از پاداش تحت EA شما توسط بالاسری خود را در بالا که رسیده EA منتقل می کند.
اگر شما در SFI ثبت نام چه باید بکنم ؟ اگر شما فقط هنوز هم groping به شکل از چگونه به کار SFI . من پیشنهاد می کنم به آن را آسان تر برای پر کردن perterjemahan زبان LOUNCHPAD ™ سرگرم کننده خواهد بود برای پوشیدن CRHOME GOOGLE شما می توانید در اینجا نصب کنید.
بدون مقدمه از حد من بلافاصله به شما یک راهنمای که می تواند شما را بهتر درک چگونه به اجرا SFI دهد.
 1 . سطح یا موقعیت در SFI را بررسی کنید -> 3 سطح و یا موقعیت خود را در SFI وجود دارد. اگر شما را امضا کرده اند تا شما " در سطح SFI شامل نمی شود " ،وابسته به نخست است (A) اگر VP 600 VP، دومسهامداران اجرایی ( EA ) مقدار امتیاز شما عکس VP در سال 1500 است ، و سوم رهبر تیم ( TL ) 3000 VP است . در هر سطح و مزایا و kerugianya وجود دارد بود. برای چک کردن موقعیت خود را که در آن شما می توانید آن را در گوشه بالا سمت راست هر زمانی که شما در SFI ورود به سیستم را ببینید.
 2 . هرگز نیم - نیم -> اگر شما قبلا در SFI ثبت نام هرگز نباید این کار را انجام نصف به نصف به دلیل آن را به شما فقط یک اتلاف وقت است، اما در این مورد من به شما به طور جدی تر در ثابت در حال اجرا و SFI را . صرف چند ساعت از وقت خود را ، و شما آن را در آینده ای نزدیک احساس می کنم.
 3 . باشیدEA شروع به دریافت درآمد از SFI -> شما فقط باید یک گام دیگر به شروع به گرفتن نتایج از SFI . اگر شما را تبدیل بهسهامداران اجرایی شما بهره مند شوند. مزایای آن چیست ؟ مزیت شما یک درصد امتیاز از 30-60 ٪ از زیرمجموعه ، POWERLINE و یا محصولات توسط شما یا زیرمجموعه خود را به فروش دریافت کنید. چه باید بکنم؟ گام اول برای رفتن به منوی اصلی -> من به - فهرست آیا -> کلیک کنید یک به یک است در " ACTION شروع - " برای ستاره (*) آرم بسیار سبز با کلیک بر روی گوشه سمت راست بالا (V) . مرحله دوم به منوی نقاط داغ حرکت -> با کلیک بر روی نقطه در گفتوگو ™ در هر نقطه هیچ سوال شما نیاز پاسخ وجود دارد ، دریغ نکنید برای پاسخ به چرا که اگر پاسخ اشتباه است ، از شما خواسته می شود به تکرار پاسخ های خود را برای پاسخ درست . گام سوم در KLICK اشاره اقدامات میانی به طور خاص بر روی ' برای قرار دادن بنر TripleClicks وب سایت شخصی یا وبلاگ ، اگر شما در حال حاضر دامنه / وبلاگ من پیشنهاد می کنم برای ایجاد یک ترجیح میدهید؟ در وردپرس ساخته شده نه به خاطر آن است که سازگار با TripleClicks نیست، و نقاط اگر شما در حال حاضر یک وبلاگ داشته باشد و سپس تنها پس از شما با کلیک بر نکات ذکر شده در توضیحات را انتخاب کنید هر بنر TripleClicks این صفحه انتخاب بنر مورد نظر خود را کپی کنید کد HTML را به بنر وبلاگ خود را - > برگشت دوباره مشاهده وهله اول بنر -> در کادرURL در کتاب آدرس URL خود را -> کلیک کنید و ارسال کنید. بنابراین شما خواهد بود EA .
 4 . یک فعالیت قوی رهبر تیم استاندارد -> بنابراین رهبر تیم نه کورکورانه باید در ارتقاء و یا به دنبال زیرمجموعه . سعی کنید از معمول اما با یک استراتژی بالغ، چرا که در این راه ما هم ما خالی نیست. چگونه ؟ به اندازه کافی به 5 از زیرمجموعه خود را تبدیل به یک EA هر ماه پس از آن شما خواهد بود TL ( رهبر تیم ) درآمد حداقل 100 دلار در هر ماه شما را بدون نیاز به هر گونه اقدام ، ( آسان نیست ... ؛)) اما به خاطر داشته باشید که شما را به نگه داشتن SVP کیسه 10 در هر ماه، پس شما هنوز هم می توانید آن را دریافت کنید. اگر می خواهید بیشتر از زیرمجموعه شما کسب درآمد بیشتر از 5 نفر که EA تبدیل شده است.
 5 . * یکی تنبل اما هوشمند -> این یک جمله است که اغراق امیز از من به پل واقعی شما در پشت همه که شما را سازنده تر است . چگونه فریب I است تحت زیرمجموعه خود را پیدا کنید با استفاده از دروازه خود را و شما می توانید در اینجا مشاهده کنید .
نقطه زیرمجموعه خود و یا خریداران آینده نگر از محصول خود را در لینک gateway.Selanjutnya جریان زیرمجموعه خواهد بود که همان من EA meberi جلسه امروز. من ترجیح می دهم اگر دوستان و یا اقوام ما برای معارفه ها را می توان دلیل آن را آسان تر برای هدایت است . اگر شما یک وب سایت یا دروازه وبلاگ شما در سمت راست قرار داده به طوری که شما می توانید بسیاری از ارجاع داشته باشد.
به همین ترتیب، به شما راهنمایی ، امیدوارم شما مصمم تر برای پیوستن به SFI . نه برای پیوستن به ؟ لطفا ثبت نام کنید.
SFI Clickbucks
آیا یک راه است که توسط SFI ساخته شده است به منظور بهبود درآمد اصلی خود را . با ClickBucks شما ساده تر خواهد شد برای حفظ موقعیت خود را به صورت EA و یا BTL بدون تو صرف پول و یا خرید محصولات از SFI . ClikBucks بسیار آسان برای استفاده دلیل آن است که به عنوان آسان که ممکن است ساخته شده است و این برنامه در حال حاضر در همه کشورهای دیگر از اندونزی.
چگونه Clickbucks :
شما فقط تبلیغ ClickBucks سایت دروازه برای گرفتن affiliater جدید . شما $ 1 به 4 دلار برای هر ثبت دسترسی کامل به سهامداران کسب درآمد ( affiliater باید توسط SFI تایید ) .
مقدار کمیسیون خود را بستگی به فعالیت متقاضی پس از او در SFI دریافت کرد. شما می توانید حداقل کمیسیون از 1 دلار برای هر ثبت درآمد. اما اگر آن را به تقلب با ثبت نام در این برنامه نمی خواهد به شما اجازه آن را می پوشند دوباره، با نام مستعار لیست سیاه خود را . چرا؟ احتمالا دلیل این که شما ثبت نام قادر به دریافت کمیسیون ( این چیزی که من توصیه نمی باشد ) . شما خواهد شد 1 SVP برای $ 2 است پرداخت کردن. کاملا حق با ... تصور کنید شما لازم نیست برای خرید چیزهای فقط برای گرفتن 10 امتیاز SVP ، اگر شما موفق به دریافت هر 10-20 متقاضیان در صورتی که حداقل محاسبه pendapatnnya $ 1. نه تنها که شما نیز نیز به یک جایزه CV بالاسری تحت عنوان ( کمیسیون حجم) 50٪ از کل مبلغ دریافت می کنید .
چگونه ما مشاهده نتایج ClickBucks ؟
شما می توانید لینک http://www.sfi4.com/11355467/CB استفاده

SFI دروازه
SFI است که دروازه و یا دروازه در این مورد یک لینک است که برای جستجو و یا زیرمجموعه لینک ها برای فروش محصولات از SFI از طرف ما مورد استفاده قرار گرفته است . به عنوان مثال در این مورد من یک دروازه است که توسط SFI داده شده : http://www.sfi4.com/11355467 و زمانی که مردم به باز کردن لینک ، و آنها را امضاء سپس شخصی را تبدیل به زیرمجموعه ما .
نه تنها آن را به میزان زیاد برای فرم های مختلف از دروازه را می توان متن یا بنر ، بروشور، و غیره . شما می توانید
دریافت بخش ایدز در لینک بازاریابی http://www.sfimg.com/Resources/Marketing/MarketingAids.sfi
اگر شما در SFI ثبت نام و سپس شما را به سایت ثبت نام کنید و شما می توانید برای اهداف خود را بعد از استفاده کنید. اگر شما امضا نشده، ثبت نام هم اکنون .

کلید راز موفقیت در SFI

    کلید مخفی برای تبدیل شدن به موفق با SFI :
1 . FOCUS : تمرکز بر روی انتخاب خود را از برنامه جربان SFI ( یک یا بیشتر را انتخاب کنید - از 12 راه مختلف برای پول درآوردن را انتخاب کنید ) .
2 . BE EA : EA به روز رسانی در اسرع وقت ) از طریق خرید و یا فروش محصولات SFI .
3 . حامی AFFILIATESS : ( ! SFI شبکه EyeEarn آسان - شما وابسته و پول جدید بدست آورده اید) حامیان وابسته به خود را به SFI
4 . ILM EA BE HELP YOUR : راهنما وابسته به خود را به EA و تیم مدیران ( فقط با کمک شما می تواند یک رهبر تیم PSA 5 ) .
5 . بگو راز را به دوستان خود !

<http://www.sfippa.com/14202850/real> ادامه مطلب

No comments:

Post a Comment